Izolacje wewnątrz budynku.

Płyty Eurothane G

Ściany i sufity izolowane od wewnątrz, za pomocą płyt poliizocjanurowych, pokrytych jednostronnie płytami gipsowo-kartonowymi. Pomiędzy płytami umieszczona jest folia paroizolacyjna. Płyty pozwalają na maksymalne skrócenie prac izolacyjnych oraz na zwiększenie estetyki, jakości i poprawności wykonania.

System ten pozwala, nawet osobą, które nie mają wielkiego doświadczenia w pracach izolacyjnych i budowlanych, na dość szybką i komfortową pracę, a także, na uniknięciu podstawowych błędów np. niezastosowanie paroizolacji, brak ciągłości izolacji, co skutkuje powstawaniem mostków termicznych, niezachowanie pionu ścian…

Kartę techniczną wyrobu pobierz

Film montażowy – Instrukcja montażu

pobierzpobierzpobierz

images 1

Maty Mikroporowate-Aerożelowe Spaceloft

Wykorzystując maty Spaceloft, możemy wykonać izolację ścian wewnątrz budynku. Maty charakteryzują się bardzo dobrym współczynnikiem izolacyjności λ = 0,015  W/mK, co powoduje, iż grubość izolacji może być znacznie mniejsza, niż grubość innych tradycyjnych materiałów izolacyjnych. Powoduje to, iż „tracimy” mniej miejsca w izolowanym pomieszczeniu.

Aerożel Spaceloft, możemy montować do ściany, za pomocą kleju, układać pomiędzy wcześniej przygotowane profile, do których w kolejnym etapie mocujemy np. płyty gipsowo kartonowe, panele, szkło… Pomiędzy matą aerożel Spaceloft, a płytami gipsowo-kartonowymi, umieszczamy folię paroszczelną.pobierz

 spaceloft-100x100

Pyty Foamglas F lub W+F

Ściany w pomieszczeniach użytkowych, piwnicach bądź o podwyższonej wilgotności, możemy izolować od wewnątrz tych pomieszczeń, za pomocą płyt ze szkła spienionego Foamglas.

Stosując to rozwiązanie, w szybki i trwały sposób zaizolujemy pomieszczenie termicznie, ale także, zabezpieczymy się przed możliwością zawilgocenia ścian.

Dodatkowo możemy zabezpieczyć ściany, przed niebezpieczeństwem uszkodzeń mechanicznych, przyklejając bezpośrednio do płyt ze szkła piankowego Foamglas, płyty gipsowo-kartonowe, które w łatwy i szybki sposób wykończymy, np. kładąc tapetę, malując. Poniżej zamieszczamy kartę techniczną i sposób wykonania.

 pobierz

 images