Przemysłowe do 750°C

 

OTULINY

Przeznaczone do izolacji termicznej i akustycznej przemysłowych rurociągów grzewczych, c.o., parowych, przewodów klimatyzacyjnych instalacji przemysłowych i przewodów kominowych.

 paroc_section_alucoat_t

RURY PREIZOLOWANE

Nowoczesny i trwały system rur roboczych PB (polibutylenowych), umieszczonych w izolacji z zamknięto-komórkowej piany (poliolefinowej). Te elastyczne rury, przeznaczone są do systemów ciepłowniczych oraz chłodniczych.  Na system składają się pojedyńcze i podwójne rury, oraz elementy systemowe.

rury-preizolowane-flexalen-600-podwojna-2x32-zasilanie-i-powrot-15100

 MATY

Stosowane do izolacji cieplnej cylindrycznych, stożkowych i poziomych powierzchni w różnych zastosowaniach przemysłowych.

 prorox_wm_ht

 PŁYTY

Do izolacji termicznej i akustycznej powierzchni płaskich, ścian dużych zbiorników niskotemperaturowych, przemysłowych kotłów energetycznych, kanałów spalin, przemysłowych instalacji odsiarczania spalin oraz jako wypełnienie blaszanych kasetonów.

 isover_cleantec

 WEŁNA LUZEM

Materiał nieuformowany, zawierający śladowe ilości związków organicznych, przeznaczony do izolacji nieregularnych kształtów i wąskich, trudno dostępnych przestrzeni urządzeń przemysłowych, czyli wszystkich tych miejsc, gdzie nie można użyć materiałów uformowanych w konkretne kształty.

 paroc_blt_9_luzna_welna_granulowana

td